Pronájem prostorného, zděného a rekonstruovaného bytu 3+1 s lodžií a šatnou v Hodoníně - Bažantnici

kuchyně kuchyně
kuchyně kuchyně
obývací pokoj s lodžií obývací pokoj s lodžií
obývací pokoj obývací pokoj
obývací pokoj s lodžií obývací pokoj s lodžií
obývací pokoj obývací pokoj
pokoj pokoj
pokoj pokoj
koupelna koupelna
koupelna koupelna
pokoj pokoj
chodba se šatní skříní chodba se šatní skříní
chodba chodba
šatna šatna
lodžie lodžie
lodžie lodžie
vstup do bytu vstup do bytu

Popis nabídky

Exkluzivně Vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu zděnou a zrekonstruovanou bytovou jednotku o velikosti 3+1 s lodžií a samostatnou místností, kterou lze využívat jako šatnu, případně pracovnu.

Bytová jednotka se nachází ve 3. patře zděného revitalizovaného bytového domu v Hodoníně - části obce Bažantnice. Celková plocha bytu je 85 m2, z toho užitková plocha bytu 75,83 m2.

Byt prošel rekonstrukcí, a to: nová kuchyně na míru včetně spotřebičů zn. Electrolux (plynová deska + trouba), výměnou oken za plastová včetně žaluzií a sítí proti hmyzu, výměnou a renovací podlah ( vinylová podlaha - na chodbě, v kuchyni a šatně, renovací parket - ve všech pokojích a dlažba - sociální zařízení), renovací koupelny, výměnou interiérových dveří a osvětlení.

Bytová jednotka se pronajímá s částečným vybavením: šatní skříň umístěná na chodbě, nábytek na chodbě, botník a jídelní stůl v kuchyni.

Vytápění bytu a ohřev vody zajišťuje v celém bytě plynový kotel umístěný v kuchyni, bytu přináleží prostorná lodžie cca 4,5 m2 a velký sklep cca 10 m2. Lze využívat také společné prostory bytového domu, a to kolárnu a sušárnu.

Dispozice bytové jednotky: do bytu se vchodovými dveřmi vstupuje na prostornou chodbu, ze které je zajištěn přístup do šatny, pokoje a obývacího pokoje, dále se z chodby vstupuje do koupelny a WC a následně do kuchyně. Z obývacího pokoje je přístup zajištěn do dalšího pokoje a na lodžii.

Bytová jednotka je volná ihned.
Majitelé preferují dlouhodobé nájemce a požadují nájem ve výši 12.000,-- Kč / měsíc + zálohy na služby, a to: záloha na spotřebu plynu ve výši 2.000,-- Kč / měsíc, záloha na spotřebu elektřiny 1.000,-- Kč / měsíc a záloha na spotřebu vody a další poplatky ve výši 1.000,-- Kč. Dále požadují jistotu ve výši 2 měsíčních nájmů tj. 24.000,-- Kč.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl předložen proto dle platné legislativy uvádíme energetickou třídu náročnosti G.

Zveme Vás na prohlídku!

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Číslo zakázky 01-229 Lokalita Obec Hodonín Ulice skryto Cena Cena nájmu 12 000 / měsíc Poznámka více informací u zprostředkovatele Provize + provize RK
Ing. Monika Skutecká
Ing. Monika Skutecká realitní makléřka +420 777 674 744 info@realitykuchtickova.cz Další nabídky makléře
Kontaktujte nás
phone: email: fname:
Poloha zadaná inzerátem je obec