Pronájem zděného, částečně zařízeného bytu 2+1 s dvorkem v centru města Hodonín

kuchyně kuchyně
obývací pokoj obývací pokoj
obývací pokoj obývací pokoj
koupelna koupelna
WC WC
ložnice ložnice
ložnice ložnice
chodba chodba
chodba chodba
komora komora
společné prostory - chodba společné prostory - chodba
společné prostory - chodba společné prostory - chodba
sklep sklep
dvůr - společný dvůr - společný

Popis nabídky

Nabízíme Vám nájem prostorné zděné bytové jednotky 2+1 v centru města Hodonín.
Bytová jednotka se nachází na ulici Horní Valy v Hodoníně, celková plocha bytu je 67,1 m2, bytu přináleží 2 prostorné sklepy a dvorek, který lze užívat. Byt se nachází ve 3. patře zděného bytového domu.
Byt je po částečné rekonstrukci - (kuchyně, jádro a koupelna, plastová okna, nové bezpečností vstupní dveře), nachází se v revitalizovaném zděném bytovém domě.
Bytová jednotka se pronajímá částečně zařízená, a to s vybavením ložnice (šatní skříň, dvoulůžko, noční stolky, komoda) a se šatní skříní na chodbě.
Dispozice bytové jednotky: Při vstupu do bytu se vchází do prostorné chodby, z chodby vlevo je vstup do komory (či šatny) a na sociální zařízení (koupelna a WC). Rovně se z chodby vstupuje do prostorné kuchyně, vpravo se vchází do obývacího pokoje a z obývacího pokoje do ložnice.
Technické informace: topení je ústřední dálkové, ohřev vody je lokální plynový - zajišťuje jej plynový ohřívač, okna jsou plastová, podlahy - kombinace linolea - (chodba, komora, kuchyně) a parket (2 pokoje).
Bytová jednotka je volná od 1.6.2020. Majitel požaduje kauci ve výši dvou měsíčních nájmů.
Platby: nájem činí částku 7.000,-- Kč/měsíčně + energie cca 5.200,-- Kč/měsíčně (zálohy na plyn, elektřinu, vodu, vytápění bytové jednotky).
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl předložen, proto dle platné legislativy uvádím energetickou třídu náročnosti G.
Zveme Vás na prohlídku tohoto pěkného a prostorného bytu.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Číslo zakázky 01-210 Lokalita Obec Hodonín Ulice skryto Cena Cena nájmu 7 000 / měsíc Poznámka R E Z E R V O V Á N O Provize + provize RK
Ing. Monika Skutecká
Ing. Monika Skutecká realitní makléřka 777 674 744 info@realitykuchtickova.cz Další nabídky makléře
Kontaktujte nás
lname: email:
captchaNačtete nový obrázek
Poloha zadaná inzerátem je obec.